Strażacy

Nasi tacy piękni, eleganccy i czyści. Nawet mają czerwone szelki jak w Ameryce i bardziej czerwone ciężarówki. Ambulansu nie mają i umiejętności ale to nic co kraj to obyczaj.

strazacy

Otagowane:

9 komentarzy do “Strażacy

 1. zet00 09/03/2015 o 11:34

  czyści bo dopiero przyszli do roboty
  a z lekarzami? to dopiero….

  • romeksamolot 09/03/2015 o 11:47

   Po co czyści do roboty jak i tak się popbrudzą.

   • aanne 10/03/2015 o 14:01

    Ze tez sie Panu chce polskie seriale. Ja to nawet mieszkajac w k-raju nie ogladalam z braku czasu. Ba przez pierwsze 3 lata po powrocie z Belgii, TV nie posiadalam a ze do Pl wrocilam po 10 latach to nawet moj znany sasiad przez dlugi czas byl mi z twarzy podobny do nikogo, az jednego dnia kupilam gazete z sasiadem na okladce 🙂 🙂
    No slowem podziwiam kolege za odnalezienie ‚podrybki’. Ja to czasem mam wrazenie ze wszystko w Pl to kopia, nawet jedzenie.

    • romeksamolot 10/03/2015 o 14:07

     Nie ogladalem polskiej tv od 25 lat. Zauważyłem zdjęcie I mię się skojarzyło z Chicago Fire który lubie ze względu na znane mi okolice. Polski może być podrobką ale i może być na licencji tak ja kiedyś Kiepscy.

     • aanne 10/03/2015 o 14:58

      Pewnie na licencji.
      A z innej beczki. Cytat z Piatka mocny ale mnie razi, bo Piatek to rozowy emigrant. Jak corka Kedaja tez we Wloszech na koszt polskich podatnikow studiowal. Pobawily sie resortowe dzieci, pobujaly i na cieplutkie stanowiska powracaly. A teraz Piatek dupizny o emigracji wypisuje. A gosc tyle wie o emigracji co w wyborczej przeczytal. Razi mnie jak ktos opluwa cyca z ktorego rodzina od pokolen ssie I to tak konkretnie ze mocno na tym cycu sie utuczyla.

      • romeksamolot 10/03/2015 o 17:18

       Może różowy. To i tak lepiej bo ja czerwony. Cytat oddaje dokładnie moje odczucia dlatego go zamieściłem. Piątka Pani pewnie nie lubi bo protestant, nie lubi korporacji katolickiej o czym głośno mówi i pisze, drwi z dulszczyzny wielkomiejskiej, kpi z mieszczaństwa rodem z XiX wieku. To, że studiowa za granicamy za pieniądze podatnika i wrócił ubogacać tych podatników to rzecz raczej godna pochwały niż gdyby pozostał tamej i pisał i ubogacał cywilizację śmierci (d.Europa Zachodnia). A czy opluwa cyca? Prawda jednak w oczy kole i jak widać polubił, a nie emigrował. To się dawniej nazywało patriotyzmem, w czasach nim kato-prawica nie zmieszała tego pojęcia z błotem.

       • aanne 10/03/2015 o 21:19

        On byl tylko studentem z Polski, Piatek nigdy nie byl emigrantem. On nie wyjechal i nie wracal. To zwykle komusze dziecie i standardowo opluwa katoli. To mnie nie dziwi. Piatka znam i ze tak powiem nie wiedzialam ze wierzy w cos innego niz kase:-) 🙂 🙂

        • romeksamolot 10/03/2015 o 22:15

         Lovely, jak każdy dzisiaj.

         • romeksamolot 11/03/2015 o 11:33

          I tak se pomyślałem potem że ja też komusze dziecię. Poczęte, urodzone, wychowane w PRLu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: