Kubuś Puchatek rozsławia Polskę – sprostowanie redakcji

Podobno – bo nie czytamy chorwackich gazet – radnym z Tuszyna nie chodziło o Kubusia Puchatka, a o polskiego Misia Uszatka pochodzącego z lokalnego studia SE-MA-FOR. Miś Uszatek jest ubrany od stóp do głow kryjąc GENDER (bo przecież nie wiemy czy ma siusiaczka czy cipeczkę i może to być misia ubrana za chłopczyka misia do czego namawia UE). Czy polskie dzieci powinny być narażone na IDEOLOGIĘ GENDER?

Tajemnicą poliszynela pozostaje miś Colargol z tego samego studia, który poza walizką i kołnieżykiem jest kompletnie roznegliżowany. Czy powinniśmy nazywać przedszkole imieniem bohatera filmów pornograficznych acz animowanych (Hentai?).

Żeby Polska była Polską – Ament.

 

Otagowane:, , ,

6 komentarzy do “Kubuś Puchatek rozsławia Polskę – sprostowanie redakcji

 1. aanne 27/11/2014 o 12:57

  O co to to nie! Przecież po imieniu i pisowni imienia widać, że o imażu nie wspomnę, że to nie jest porządny polski miś tylko..tylko jakiś emigrant z walizką. W dodatku do dziś nie wiadomo dla jakiego wywiadu pracował i co miał na celu;)
  Ale żeby Pana pokrzepić to uprzejmie Panu donoszę że Real Madryt ze swojego znaczka klubowego usunął krzyż z królewskiej korony… oczywiście żeby się przypodobać (nie nie Panu) nowemu sponsorowi którym jest bank muzułmańskich szejków.
  Osobiście nie rozumiem dlaczego całej korony królewskiej nie wywalą.. może ze względu na to że za dużo pustego miejsca by było, a na wizerunek wielbłąda kibice jeszcze nie są gotowi???

  • romeksamolot 27/11/2014 o 13:02

   Bo Hiszpania nadal królestwem jest choć może nie tak świętym jak kiedyś.
   A miś był w końcu robiony w studio SE-MA-FOR i kontynuje długą listę szpiegów jak choć by szpiega z krainy deszczowców. Carrramba do obydwu wątków.

 2. Mirosław Ryszard Makowski 29/11/2014 o 12:14

  a w sumie i tak najgorsi byli Jacek i Agatka: oboje w Rękawiczkach, tylko.

  • romeksamolot 29/11/2014 o 13:52

   Nie, najgorsza była Balbinka i Ptyś – nawet się nie ruszali.

 3. ffamousffatman 29/11/2014 o 16:30

  Nigdy niczego nie można być pewnym.

 4. ffamousffatman 29/11/2014 o 16:32

  Ęd jeszcze, Se-Ma-For to tylko montownia była. Colargol był francuzki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: